Şirket Profili


Biz Kimiz ?

KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. serbestleşen doğal gaz piyasasında faaliyette bulunmak üzere 08.04.2004 tarihinde kurulmuştur.

Bu çerçevede ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU (EPDK) 'nun yapmış olduğu Şehir Dağıtım İhalelerinden, Kırıkkale, Kırşehir Şehir Doğal Gaz Dağıtım İhalesi’ni kazanmıştır. İhale sonrası 4646 sayılı DOĞAL GAZ PİYASASI KANUNU gereği Kırıkkale, Yahşihan, Bahşili ve Kırşehir Belediyesi ile Şirket Ortaklığı tesis etmiş ve şirket ünvanı 08.04.2004 tarihinde KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. olmuştur. KIRGAZ, 04.06.2004tarihinde EPDK'dan Kırıkkale, Kırşehir illeri sorumluluk alanı kapsamında faaliyette bulunmak üzere 30 yıl geçerli olan DAĞITIM LİSANSI'nı almıştır.

KIRGAZ, Kırıkkale şehrinin lisans kapsamındaki faaliyetlerine 04.12.2004 tarihinde fiilen başlamıştır.

2011 yılında Kırıkale ili Hacılar ve Hasandede beldeleri, 27.10.2019 tarihli ve 6559-5 sayılı kurul kararı ile Kırşehir ili Kaman ve Mucur ilçeleri, 02.08.2018 tarihli 7990-3 sayılı kurul kararı ile Kırşehir ili Boztepe ilçesi ve Özbağ Beldesi, Kırıkkale ili Balışeyh ilçesi dağıtım bölgemiz içine dahil edilmiştir.

KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Kırıkkale, Yahşihan, Bahşili, Balışeyh, Hacılar ve Kırşehir, Kaman, Mucur, Özbağ ve Boztepe Belediyeleri, KIRGAZ'in ortağıdır.

Misyonumuz 

Çalışanlarımızın katılımıyla, yasalara ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın bilinciyle, ileri teknoloji kullanarak doğal gaz hizmetlerini müşterilerimize; güvenli, ekonomik, kesintisiz, hızlı ve konforlu bir şekilde sunmak ve doğal gazlı yaşamı bölgemizde rutin hayatın parçası haline getirmektir. 

Vizyonumuz

Doğal Gaz Sektöründeki Hizmet Kalitemizi, müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle her geçen gün yükseltmek ve sürekli kılarak örnek olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • Bilgi,
  • Tecrübe,
  • Üretkenlik,
  • Verimlilik,
  • Teknoloji Kullanımı,
  • Güvenilirlik,
  • Şeffaflık
  • Saygı (İnsana, Çevreye, Yasalara)

  Doğalgaz
  Fatura Ödeme